Třebíč: Město bude prodávat pozemky pro nové zahrady

14.05.2022 14:56 | Tisková zpráva

Od 30. května do 3. června letošního roku bude město Třebíč prodávat formou elektronických aukcí 24 pozemků pro zřízení nových zahrad v zahrádkářské kolonii Šárka.

Třebíč: Město bude prodávat pozemky pro nové zahrady
Foto: rep
Popisek: Třebíč

Podmínky pro prodej pozemků najdou zájemci na webu města, v sekci Informace pro občany. Termín podání přihlášek do aukcí je do 23. května. Pozemky mají rozlohu od 407 do 565 m2.

Přístup k nabízeným pozemkům je ze zpevněné komunikace v ulicích Na Hvězdě nebo Vltavínská, dále jsou pozemky přístupny po nezpevněných cestách. Vyvolávací ceny pozemků jsou od 290 do 394 tisíc korun.

Zájemci o koupi musí vyplnit přihlášku do elektronické aukce a do 23. května ji doručit na městský úřad. Ve stejném termínu musí zájemce zaplatit finanční jistotu ve výši 50 tisíc korun na účet města. Aukce budou probíhat na přelomu května a června, vždy v odpoledních hodinách.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Bc. Lucie Šafránková byl položen dotaz

Vládní paskvil

Paní poslankyně, máte sice pravdu, že návrh zákona o třech pásmech u paušální daně je skutečně paskvil. Já jsem přesně ten, kdo balancuje na hraně 1000000 Kč příjmů a se zvyšující se inflací jej asi nakonec překročím. To co navrhujete vy by mně osobně sice vyhovovalo, nicméně v globálu to sotva lze ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zlín: Vědci z Centra polymerních systémů získali ocenění Vizionáři 2021

10:11 Zlín: Vědci z Centra polymerních systémů získali ocenění Vizionáři 2021

Vědci z Centra polymerních systémů ve Zlíně získali ocenění Vizionáři 2021. Cenu si odnesli za proje…