Třebíč: Práce na Karlově náměstí pokračují

09.01.2021 17:02 | Zprávy
autor: PV

Stavební práce v rámci rekonstrukce Karlova náměstí pokračují i po novém roce. Aktuálně bude od soboty 9. ledna potřeba uzavřít zhruba 30 parkovacích míst na centrálním parkovišti. Důvodem je příprava nové kanalizace a vodovodu v prostoru od Jejkovské brány po ulici Přerovského. Uzavřena budou prozatím pouze parkovací místa v horní řadě.

Třebíč: Práce na Karlově náměstí pokračují
Foto: rep
Popisek: Třebíč

„V souvislosti s rekonstrukcí Karlova náměstí řešíme také alternativní parkování. S novým vlastníkem bývalé Delvity (posléze Billy) v ulici Smila Osovského jsme se proto dohodli, že od začátku března městu pronajme parkoviště v tomto areálu. Parkování zde bude po celou dobu revitalizace náměstí ve stejném režimu, jako na Karlově náměstí, s parkovacím automatem,“ uvedl starosta města Pavel Pacal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Stavby na černo

Proč by se měli podle vás jakkoliv legalizovat nebo usnadnit legalizace černých staveb? Je to snad proto, že je sama máte na svém pozemku? Já nevím, ale proč obecně usnadňovat něco někomu, kdo nerespektuje zákony? K čemu pak jsou? A co uděláte s těmi vašimi černými stavbami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem bylo součástí Floriánských slavností v Krásném Březně

7:42 Ústí nad Labem bylo součástí Floriánských slavností v Krásném Březně

Oddělení cestovního ruchu prezentovalo město Ústí nad Labem na Floriánských slavnostech u kostela sv…