Trutnov: Chystá se zjednosměrnění Kryblické ulice

21.04.2021 8:36 | Zprávy
autor: PV

Trutnovská radnice pokračuje v zavádění dopravních úprav na Kryblici. Ty vycházejí ze studie Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice z roku 2016.

Trutnov: Chystá se zjednosměrnění Kryblické ulice
Foto: virtualczech.cz
Popisek: Náměstí v Trutnově

Cílem studie, do které byly zapracovány připomínky veřejnosti, je zefektivnění dopravy a zvýšení bezpečnosti všech účastníků silničního provozu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Horácká aréna má titul i nominaci architektů

16:09 Jihlava: Horácká aréna má titul i nominaci architektů

Horácká aréna uspěla ve Stavbě Vysočiny a dostala se mezi 25 staveb České ceny za architekturu. V Ce…