Trutnov: Stadion na Frimlovce i nové volejbalové kurty jsou hotové

08.11.2020 15:32

Zrekonstruovaný stadion a nové volejbalové kurty. Dva projekty, které město Trutnov v letošním roce zahájilo a úspěšně dokončilo. Celkem do těchto dvou sportovních zázemí radnice investovala 23 milionů korun.

Trutnov: Stadion na Frimlovce i nové volejbalové kurty jsou hotové
Foto: Miloš Šálek
Popisek: Trutnov, Krakonošovo náměstí
reklama

Další dvě významné investiční akce tohoto roku jsou hotové. Město Trutnov se na jaře pustilo do rekonstrukce stadionu při ZŠ R. Frimla. Kompletně zde opravilo atletický ovál, vybudovalo novou tribunu, nové multifunkční hřiště a dětské hřiště pro žáky chodící do družiny. „Zároveň zde vzniklo nové sociální zázemí se skladem a fotbalové hřiště s umělou trávou,“ upřesňuje Ivan Adamec, starosta města Trutnova a dodává, že „bohužel kvůli současné koronavirové situaci jej první žáci vyzkouší až po obnovení výuky. Doufáme, že se tak stane brzy.“ Rekonstrukce sportovního stadionu stála 17,5 milionů korun.

Dalším letošním projektem bylo vybudování zcela nového zázemí pro trutnovské volejbalisty. Původní kurty musely ustoupit rekonstrukci SVČ a volejbalisté tak byli dočasně bez zázemí. „Nový volejbalový areál jsme postavili na České čtvrti vedle Rákosníčkova hřiště. Vybudovaly se zde dva antukové kurty s oplocením a zázemí pro sportovce, tedy šatny, sprchy a menší klubovna,“ vysvětluje Ivan Adamec, starosta města Trutnova. Kurty za necelých 5,5 milionů korun bude spravovat volejbalový oddíl Lokomotivy Trutnov, kterému bude areál předán příští týden.

Dodavatelem stavby obou investičních akcí byla společnost Sport-Technik Bohemia, s. r. o.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kladno dokončilo tendr na dodavatele dopravních služeb MHD

18:00 Kladno dokončilo tendr na dodavatele dopravních služeb MHD

Vítězem veřejné zakázky se stala společnost ČSAD MHD Kladno. Proces výběru nového dopravce Město zah…