Od úterý 16. února 2021 bude pro širokou veřejnost připravena možnost testování na COVID-19 v budově společenského centra UFFO na náměstí Republiky. „Testovat se bude každé úterý a čtvrtek do konce února. Poté, v závislosti na zájmu obyvatel, se rozhodne, zda budeme v testování v UFFU pokračovat,“ vysvětluje Ivan Adamec, starosta města Trutnova. Testování probíhá ve spolupráci Oblastní nemocnice Trutnov a Oblastní charity Trutnov.
Na testování, které je prováděno bezplatně, není nutné předchozí objednání, zájemci předloží pouze kartičku zdravotní pojišťovny. Výsledek antigenního testu se lidé dozvědí do 15 minut od provedení. V případě pozitivity bude na místě proveden PCR test.
TESTOVÁNÍ COVID-19 - SCT UFFO

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
Trutnov , koronavirus , UFFO
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.
autor: PV
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

7:13 Turnov: Město nabízí pronájem prostor pro ordinaci
Město Turnov nabízí prostor k pronájmu určený pro ordinaci v ulici Žižkova, čp. 2047. K využití je v…
- 22:31 Hradec Králové: Stavbaři přes léto zamíří na hradecká sportoviště
- 19:28 Litoměřice: Startovací byty v Želetické ulici nabízejí šanci na samostatné bydlení
- 16:26 Jihlava: Rozkoš bez rizika otestovala na festivalu 83 zájemců
- 13:34 Olomouc: Město opravuje lesní mosty
- 10:34 Hustopeče: Rekonstrukce kuchyně ZŠ Komenského