Turnov: Městské byty na Výšince v novém

28.01.2023 7:29 | Tisková zpráva
autor: PV

Rekonstrukcí prošly dva byty ve vlastnictví města v domě č. p. 1897, vylepšení se dočkaly také chodby bytového domu, nově zde svítí úsporná LED svítidla.

Turnov: Městské byty na Výšince v novém
Foto: ceskolipsko.info
Popisek: Turnov

Na podzim minulého roku proběhla celková rekonstrukce 2 bytů (2KK a KK) v bytovém domě čp. 1897 v Granátové ulici na Výšince. Kromě kompletní renovace bytových jader a instalace koupelen i nové elektroinstalace, byly položeny podlahy a provedena výmalba. Oba byty mají novou kuchyňskou linku. Stavbu realizovala firma Michal Zonyga, Bozkov v termínu 17. října až 30 listopadu 2022 za celkovou cenu díla 1 219 tis. Kč vč. DPH.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Ukrajina

Ukrajina skutečně Rusku zatím odolává, ale myslíte, že je naděje, že válku vyhraje a Rusko porazí? Já si myslím, že to je nereálné a je asi pravda, že čím déle válka bude trvat, tím to bude pro Ukrajinu horší. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kopřivnice: Den otců zpestří Hrátky s tátou a tatrou

22:09 Kopřivnice: Den otců zpestří Hrátky s tátou a tatrou

Na den otců, tedy v neděli 21. června, se uskuteční pátý ročník akce Hrátky s tátou a tatrou.