Turnov: Na Valdštejně probíhá stabilizace skalního podloží

25.03.2019 15:03 | Zprávy
autor: PV

Pracovníci firmy STRIX Inženýring, spol. s r.o. z Chomutova začali v polovině března s navrženými pracemi na stabilizaci skalního podloží hradu Valdštejna.

Turnov: Na Valdštejně probíhá stabilizace skalního podloží
Foto: ceskolipsko.info
Popisek: Turnov

Areál hradu Valdštejna se rozkládá na třech samostatných pískovcových blocích, které propojují mosty, schodiště a aehrenthalský palác s terasou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Krátkodobé parkování v Atomu bez garance místa

10:23 Plzeň: Krátkodobé parkování v Atomu bez garance místa

Město Plzeň se snaží nastavit podmínky stání v novém parkovacím domě Atom tak, aby byl využit v maxi…