Týn nad Vltavou: Děti vyrazí pohádkovým lesem na rozhlednu Semenec

11.09.2020 6:32

Děti z Týna nad Vltavou a okolí vyrazí v sobotu 12. září po osmileté přestávce znovu pohádkovým lesem k místní rozhledně Semenec. Organizátorem akce, jejímž partnerem je Skupina ČEZ v rámci programu Oranžového roku v okolí Jaderné elektrárny Temelín, je vltavotýnské sdružení Activ.

Týn nad Vltavou: Děti vyrazí pohádkovým lesem na rozhlednu Semenec
Foto: tnv.cz
Popisek: Týn nad Vltavou
reklama

„Princip akce zůstává i po několikaleté přestávce stále stejný. Děti vstoupí do pohádky na kraji zahrádkářské kolonie Semenec. Na zhruba dvoukilometrové trase budou potkávat jednotlivá pohádková stanoviště, kde po splnění úkolu dostanou razítko a samozřejmě také odměnu za své snažení. Odměna bude v cíli u rozhledny ještě doplněna o špekáček, který si budou moci opéct na připraveném ohni,“ uvedla Markéta Karešová, hlavní pořadatelka Pohádkového lesa a autorka celého konceptu akce.

Procházku je možné absolvovat od 10 do 15 hodin. Ovšem v přesně daný čas. Toto opatření zavedli pořadatelé proto, aby se děti ve stejnou dobu nehromadily na jednotlivých stanovištích a byly volně rozptýleny po trase. „Čas startu bude uveden na startovní kartě, kterou lze koupit za 30 korun v prodejně hraček Renaty Trnkové v Tyršově ulici v Týně nad Vltavou,“ poznamenal Filip Valtr ze sdružení Activ.

Podle něho účastníky čeká příjemný den v přírodě, což ocení nejen děti, pro které je akce určena, ale jistě i dospělý doprovod. „Pokud bude vyprodáno, nebo bude mít kdokoli jakýkoli dotaz, jsme k dispozici na telefonních číslech 724 590 115 a 724 658 631. Zpětně budeme zařazovat časy, na které se někdo omluví. Z tohoto důvodu prosíme každého, kdo zjistí, že nemůže dorazit, aby nám zavolal. Vrátíme startovné a čas uvolníme dalším,“ doplnil Valtr.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Třebíč: Správnost trasy obchvatu potvrdil Nejvyšší soud

12:50 Třebíč: Správnost trasy obchvatu potvrdil Nejvyšší soud

Vyplývá to z rozsudku Nejvyššího správního soudu, který tento týden zamítl kasační stížnost skupiny …