
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Selské trhy se již v Uherském Hradišti na Mariánském náměstí konat nebudou. Znovuobnovená tradice pořádání trhů v centru města se v průběhu tří let nesetkala s očekávaným zájmem. Město chce peníze, které do trhů vkládalo, investovat raději do oprav a údržby tržnice Na Stavidle, která má tradici a kam jsou lidé zvyklí chodit nakupovat.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém
Zakončete s námi turistickou sezónu města, jak se sluší a patří.