Uherské Hradiště: Pozor na podvodné SMS vyzývající k zaplacení pokut

08.09.2024 11:33 | Tisková zpráva

Vážení občané, upozorňujeme na podvodné SMS zprávy, které vyzývají k zaplacení pokuty za dopravní přestupek.

Uherské Hradiště: Pozor na podvodné SMS vyzývající k zaplacení pokut
Foto: Uherské Hradiště
Popisek: Uherské Hradiště

Odbor dopravních a správních agend Městského úřadu Uherské Hradiště upozornil na podvodné SMS, se kterými se na zaměstnance odboru obracejí občané.

Zprávy se vydávají za oficiální výzvu policie či ministerstva dopravy. Jsou koncipovány tak, aby příjemce přiměly k prokliku na falešnou webovou stránku, kde podvodníci následně požadují zadání osobních údajů, včetně přihlašovacích údajů k bankovnímu účtu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Termín participativního rozpočtu prodloužen

7:17 Pelhřimov: Termín participativního rozpočtu prodloužen

Na malé scéně kulturního domu Máj se uskutečnilo informační setkání k participativnímu rozpočtu.