Ústecké Vánoce vrcholí

21.12.2017 18:16

Poslední adventní víkend vrcholí i program Ústeckých Vánoc. Sváteční atmosféra s příjemnou hudbou, programem i vánočními pochutinami na Lidickém náměstí bude i 23. prosince.

Ústecké Vánoce vrcholí
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Program je nachystán od 15 hodin, poslechnout si můžete popového zpěváka Michaela Hejce, dále pak Bohuše Matuše a Natálku Grossovou. V 17 hodin bude zpívat ústecká rodačka, sopranistka Lenka Graf.

Rozsvítí se i poslední svíčka na městském adventním věnci. Přijďte si společně s přáteli užít krásné a pohodové chvilky.

„Vážení spoluobčané, přeji vám, ať jsou Vaše svátky šťastné a veselé, prožijte je v pohodě, nejlépe v kruhu svých nejbližších, mějte radost z dárků a ze setkání s lidmi, na kterých Vám záleží,“ přeje primátorka města Věra Nechybová.

Více informací k programu najdete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Věslav Michalik (STAN), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Břeclav: Od neděle bude park ve vánočním

21:17 Břeclav: Od neděle bude park ve vánočním

V nedělní podvečer se břeclavský park u pěší zóny vánočně rozzáří. I letos návštěvníky parku potěší …