Ústí nad Labem: Jednání Národní sítě Zdravých měst

28. 2. 2020 17:17

O spolupráci na akcích, týkajících se městských projektů, ve čtvrtek jednal s představiteli Ústí nad Labem ředitel Národní sítě Zdravých měst Petr Švec. Setkal se s náměstkem primátora Tomášem Vlachem, tajemníkem magistrátu Milošem Studenovským a se zástupci odboru strategického rozvoje.

Ústí nad Labem: Jednání Národní sítě Zdravých měst
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem
reklama

Řešily se možnosti spolupráce mezi městem a Národní sítí Zdravých měst. Konkrétně spolupráce na akcích týkajících se preventivních opatřeních závislosti na alkoholu a dalších návykových látkách. Dalším tématem jednání bylo představení aplikace, kterou spravuje Národní síť Zdravých měst, pro evidenci projektů a další možnosti využití.

Petr Švec poté prezentoval možnosti využití aplikace online zásobníku projektů města a prakticky ukázal, jak se s aplikací pracuje. Této prezentace se zúčastnili zaměstnanci magistrátu města a rovněž městských obvodů. Následně probíhala diskuze nad využitelností aplikace ve městě.

Poslední jednání na magistrátu města bylo se zástupci Odboru strategického rozvoje. Tématem tohoto jednání bylo strategické řízení ve městě a jeho průběh kalendářním rokem a praktické nastavení aplikace online zásobníku projektů v případě využití městem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Louny: Město zahajuje rekonstrukci strojovny zimního stadionu

15:03 Louny: Město zahajuje rekonstrukci strojovny zimního stadionu

Dne 01.04.2020 bude zahájena plánovaná akce „Změna systému chladícího zařízení na Městském zimním st…