Ústí nad Labem: Město uzavře úvěrovou smlouvu s Evropskou investiční bankou

04.12.2024 19:06 | Tisková zpráva
autor: PV

Úvěrová smlouva ve výši jedné miliardy korun pomůže městu realizovat projekty, jako je například přestavba bývalého rektorátu na Severní Terase, revitalizace Drážďanské ulice nebo projekty na modernizaci ústecké zoo.

Ústí nad Labem: Město uzavře úvěrovou smlouvu s Evropskou investiční bankou
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Zastupitelé odsouhlasili uzavření úvěrové smlouvy ve výši 1 042 200 000 korun mezi statutárním městem Ústí nad Labem a Evropskou investiční bankou. V rámci této úvěrové smlouvy bude město usilovat i o získání grantové složky z Mechanismu pro spravedlivou transformaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Fakt myslíte, že můžeme dohnat Švýcarsko?

Podle mě absolutně ne a ve vystoupení z NATO vidím fakt velké riziko. Ono Švýcarsko má i jinou historii, ty třeba komunisté nezničili. Asi můj dotaz budete ignorovat, jako ostatní, ale i to dost svědčí o tom, jak jste tu údajně pro lidi. Asi jako byla Šichtařová a od ní jsem čekala hodně. Běla

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec se zapojí do akce Ukliďme Česko

22:42 Liberec se zapojí do akce Ukliďme Česko

Také v letošním roce se statutární město Liberec se rozhodlo do populární úklidové akce opět připoji…