Se situací se seznámila primátorka Věra Nechybová opět přímo na místě. „Chápu rozhořčení obyvatel sousedních domů. I podle mého názoru to trvá příliš dlouho. Vyzvali jsme společnost CPI k neodkladnému vyklizení budovy a také, aby se podílela na následné desinsekci. Město je připraveno k potřebným opatřením svým dílem přispět, ale to bude možné, až bude objekt prázdný, zbavený všech možných zdrojů výskytu hmyzu,“ zdůraznila primátorka.
Poslední nájemníci opustili ubytovnu 30. června, od té doby lidé v okolí upozorňují na rozlézající se šváby a další hmyz. Hygienici už dříve uložili společnosti CPI, aby objekt vyklidila, to však dosud není hotovo.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV