Cvičení protipovodňové ochrany města proběhne ve dnech od 11. do 13. září 2020. Dojde při něm k omezení dopravy na několika místech.
Foto:
mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem
reklama
Cvičení, které připravuje Povodí Labe, se bude týkat ochrany města na levém břehu řeky Labe. Během cvičení dojde na několika místech k dočasnému dopravnímu omezení i k celkovým uzavírkám křižovatek a komunikací dotčených protipovodňovou ochranou. Dojde i k omezení městské hromadné dopravy a průchodu hlavním nádražím Ústí nad Labem. Pro cestující bude zajištěna náhradní doprava. Vše bude označeno dopravním značením. Prosím dbejte pokynů Policie ČR a městské policie.
Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.