Ústí nad Labem: Ukončení cyklosezóny na Labské stezce uzavřelo Evropský týden mobility

28.09.2023 16:29 | Tisková zpráva

Oddělení cestovního ruchu Magistrátu města Ústí nad Labem připravilo sportovní akci, kterou byl zakončen Evropský týden mobility. Ukončení cyklosezóny na Labské stezce, které se uskutečnilo v Cyklokempu Loděnice v Brné, provázelo příjemné počasí, skvělá zábava i nadšení návštěvníci.

Ústí nad Labem: Ukončení cyklosezóny na Labské stezce uzavřelo Evropský týden mobility
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Cyklojízda, která startovala v Libochovanech, byla v cyklokempu přivítána moderátorem i hudebním doprovodem. Zde se již od dopoledních hodin bavili malí i velcí návštěvníci.

Anketa

Zvládl podle vašeho názoru moderátor ČT Jakub Železný páteční debatu s Miroslavem Ševčíkem v Událostech, komentářích?

1%
98%
hlasovalo: 11768 lidí

Děti vyzkoušely skákací hrad, malování na obličej, lukostřelbu nebo třeba házení míče na koš. Společně s rodiči pak otestovali svou šikovnost na obřím fotbalovém terči. Úsměv na tváři všem přítomným vykouzlilo Sváťovo dividlo se svou pohádkou nebo diskotéka s Mickey Mousem a Minnie.

Všichni s optimismem vyplňovali cyklistický kvíz a doufali, že při jednom ze čtyř losování se na ně usměje štěstí. Vždyť ve hře byly dva piknikové koše a dva turistické batohy naplněné dalšími užitečnými dárky.

Zájemci navštěvovali také prezentace destinace České středohoří, Týmu silniční bezpečnosti nebo Městské policie, aby načerpali tipy na výlety i důležité informace, nezbytné pro bezpečnou jízdu na kole či koloběžce.

reklama

autor: PV

premiér

Není to spíš naopak, že jedině pod tlakem dokáže premiér jednat? A když jste u tlaku, máte dojem, že Babiš a vaše vláda zvládla pod tlakem covidu jednat lépe? Vždyť jste svá rozhodnutí měnili jak aprílové počasí

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: MHD se přesune na Sukovu třídu, sleva na první přestup bude stoprocentní

7:29 Pardubice: MHD se přesune na Sukovu třídu, sleva na první přestup bude stoprocentní

Provoz městské hromadné dopravy v centru Pardubic dozná od neděle 10. prosince nutných změn. Z důvod…