Ústí nad Labem: Vedení města zjišťovalo stav objektů příspěvkových organizací

24.03.2019 13:46 | Zprávy
autor: PV

Objekty několika příspěvkových organizací si ve čtvrtek prohlédli členové rady města, zástupci městských obvodů a odborů magistrátu.

Ústí nad Labem: Vedení města zjišťovalo stav objektů příspěvkových organizací
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

První zastávkou byly Městské lázně. Ředitelka Městských služeb Martina Žírovnická představitele města seznámila se stavem objektu, který potřebuje opravy. Již v příštím týdnu začnou práce na opravě stropů prostor pod saunou, ale obnovu potřebují například obklady v bazénu a další části budovy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

22:41 Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

Na Krásné louce u Jizery se ve dnech 22. a 23. června uskutečnil druhý ročník preventivní akce Bezpe…