Ústí nad Labem: Za svoz a likvidaci odpadů město zaplatí více, než vybere

23.07.2017 13:44 | Zprávy
autor: PV

Splatnost poplatku za svoz, zpracování a likvidaci komunálního odpadu skončila 30. června. Svou povinnost dosud nesplnilo na 29 000 občanů z přibližně 94 000 obyvatel města.

Ústí nad Labem: Za svoz a likvidaci odpadů město zaplatí více, než vybere
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Dosud bylo vybráno 28,5 milionu korun. Předpokládaný příjem z poplatků měl být 41 milionů korun. Skutečné náklady města na likvidaci komunálních odpadů jsou však mnohem vyšší, v loňském roce město na tento účel město vynaložilo 74 milionů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

22:41 Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

Stánek města nabídl odpočinek i prostor pro sdílení názorů.