Ústí nad Labem: Změny územního plánu jsou opět ve hře

25.02.2020 20:21 | Zprávy
autor: PV

Ve městě bude opět možné pořizovat změny územního plánu. Zastupitelé v pondělí revokovali usnesení z roku 2015, které pořizování změn ukončilo.

Ústí nad Labem: Změny územního plánu jsou opět ve hře
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

„Jelikož pořízení nového územního plánu města je administrativně, časově i finančně velice náročné, jeví se jako praktičtější zahájit opět proces pořizování změn stávajícího územního plánu a současně pracovat i na přípravách územního plánu nového,“ vysvětlila Eva Fialová, pověřená zastupitelka pro územní plán.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

2% na obranu

A je nebo není pravda, že na ty 2% jste nedosáhly ani za vaší vlády? Protože podle všeho kritizujete za výdaje na obranu tuto vládu, ale sami máte máslo na hlavě.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tábor posouvá přípravu městského nájemního bydlení ve Dvorcích

20:33 Tábor posouvá přípravu městského nájemního bydlení ve Dvorcích

Rada města schválila 27. dubna 2026 vypsání veřejné zakázky na zhotovitele architektonické studie a …