Ústí nad Labem bude mít vodíkovou plnicí stanici

13.02.2020 18:46 | Zprávy
autor: PV

Vodíkové dopravě jde Ústí nad Labem naproti. Prvním krokem bude vybudování vodíkové plnicí stanice pro vozidla využívající toto palivo.

Ústí nad Labem bude mít vodíkovou plnicí stanici
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Výstavba vodíkové plnicí stanice je naplánovaná na rok 2021, město na ni obdrží dotaci téměř 31 milionů Kč z Operačního programu Doprava. Stanice bude postavena na okraji areálu Spolku pro chemickou a hutní výrobu, který bude zároveň dodavatelem vodíku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kladno zahajuje rozsáhlé opravy ulic po celém městě

22:41 Kladno zahajuje rozsáhlé opravy ulic po celém městě

S příchodem příznivějšího počasí zahájilo město rozsáhlé rekonstrukce napříč Kladnem. Uleví se klien…