V Chebu přibudou další podzemní kontejnery

11.08.2016 9:18 | Zprávy
autor: PV

V dalších třech lokalitách v širším centru Chebu budou plastové popelnice nahrazeny velkokapacitními podzemními kontejnery.

V Chebu přibudou další podzemní kontejnery
Foto: mestocheb.cz
Popisek: Náměstí v Chebu

V dalších třech lokalitách v širším centru Chebu budou stávající plastové popelnice nahrazeny velkokapacitními podzemními kontejnery. Jedná se o dvorní trakty v ulicích Provaznická a Březinova a parčík nad úřadem práce v ulici Svobody. Na každém ze zmíněných míst budou přitom vybudovány čtyři podzemní kontejnery - po jednom na směsný komunální odpad, plasty, papír a sklo. „Velkou výhodou podzemních kontejnerů je to, že z nich odpad nelze vybírat, protože nadzemním vhazovacím sloupkem se dovnitř nikdo nedostane. Odpadají tak problémy, které známe ze stanovišť klasických kontejnerů, kolem kterých jsou od nejrůznějších hledačů neustále vyházené odpadky. Do historického centra se navíc hodí daleko lépe než řady plastových kontejnerů a popelnic,“ vysvětlil starosta Chebu Petr Navrátil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 5: I o Vánocích pomáhali dobrovolníci z Centra sociální a ošetřovatelské pomoci

13:51 Praha 5: I o Vánocích pomáhali dobrovolníci z Centra sociální a ošetřovatelské pomoci

„Je úžasné, že jsou mezi námi ti, kteří myslí i v čase vánočním a novoročním na ostatní, na opuštěné…