V Pelhřimově byl zahájen dobročinný bazar pro charitu

14.08.2017 21:16 | Zprávy
autor: PV

Od 10. srpna do konce září potrvá společná akce Knihkupectví U Vrány a Oblastní charity Pelhřimov – dobročinný bazar knih.

V Pelhřimově byl zahájen dobročinný bazar pro charitu
Foto: Archiv
Popisek: Pelhřimov

Lidé si mohou vybrat libovolnou knihu z druhé ruky v knihkupectví v Růžové ulici v Pelhřimově. Svůj dobrovolný příspěvek za knihu vhodí do zapečetěné kasičky umístěné v knihkupectví. Akci lze podpořit i tím, že nepotřebné, ale kvalitní knihy občané do tohoto dobročinného bazaru věnují.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Co je ta polopravda?

,,Babišova vláda nedává 2 procenta, ale vždyť Fialova vláda je nedávala taky. To je polopravda.“ Sám tvrdíte, že jste závazek vůči NATO nesplnili, tak co je ta polopravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejlepší výhled na Znojmo? Projeďte se zdarma vlakem na most

22:09 Nejlepší výhled na Znojmo? Projeďte se zdarma vlakem na most

Oslavy 800 let od založení Znojma nabídnou další nevšední zážitek. Rada města schválila poskytnutí …