V Rynárecké bráně v Pelhřimově přibyly nové vývěsní skříňky

11.02.2016 17:17 | Zprávy

Čtyři nové vývěsní magnetické skříňky nainstalovali pracovníci Technických služeb města Pelhřimova minulý týden v prostoru Rynárecké brány.

V Rynárecké bráně v Pelhřimově přibyly nové vývěsní skříňky
Foto: Archiv
Popisek: Pelhřimov

„O jejich pronájem je dlouhodobě obrovský zájem a i tyto nové jsou již zamluveny,“ sdělil Jaroslav Záběhlík z technických služeb s tím, že občané města se na tomto místě budou dozvídat informace od místních politických a společenských organizací a sdružení. Stejně jako je tomu na ostatních vývěsních skříňkách v okolí Rynárecké brány.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Historický den na hradě Střekov

13:05 Ústí nad Labem: Historický den na hradě Střekov

Zakončete s námi turistickou sezónu města, jak se sluší a patří.