V Sokolově podepsali koaliční smlouvu

16. 10. 2018 21:05

V pondělí 15. října 2018 byla slavnostně podepsána koaliční smlouva. V následujícím čtyřletém volebním období město povede koalice složená z hnutí ANO, Hnutí pro město Sokolov a ČSSD.

V Sokolově podepsali koaliční smlouvu
Foto: wikipedia
Popisek: Sokolov.

V devítičlenné radě hnutí ANO obsadí pozici starosty a tří radních, Hnutí pro město Sokolov získá místostarostu a dvě křesla v radě a ČSSD po jednom pro místostarostu a radního. Kontrolní výbor povede předseda opoziční KSČM a finanční výbor bude spravovat hnutí ANO.

"O složení koalice jsme měli jasno hned po volbách, jmenné obsazení doladíme do konce týdne," řekla místostarostka Renata Oulehlová z hnutí ANO. Současný starosta Jan Picka pak oznámil, že ustanovující zastupitelstvo zasedne v pondělí 5. listopadu v 15 hodin v budově Městského úřadu Sokolov v jednacím sále v 1. patře.

Programové ujednání navazuje ve značné míře na projekty započaté, nebo připravované v uplynulém volebním období. Jsou to především stavba domova pro seniory, dostavba bytů v areálu Zdraposa, nebo projekt městské knihovny. Nové vedení města hodlá nadále řešit parkování ve městě, investovat do oprav komunikací a zvelebovat město.

K podpisu koaliční smlouvy se dostavili představitelé hnutí ANO Renata Oulehlová, Petr Kubis, Ilona Medunová, Petra Božeková Makoňová, Erik Klimeš, Hnutí pro město Sokolov Karel Jakobec, Ladislav Sedláček, Václav Dobřemysl, Tomáš Provazník, Pavel Janus, ČSSD Jan Picka, Michael Rund, Vladimír Vlček, Vlasta Kaiserová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Vyhřívaný stan pro lidi bez přístřeší je opět otevřen

21:23 Mladá Boleslav: Vyhřívaný stan pro lidi bez přístřeší je opět otevřen

Stan pro bezdomovce, který Mladá Boleslav už od roku 2013 nechává postavit každou zimu, je opět otev…