V sobotu vodáci odemknou v Bohumíně řeku Odru

28.06.2014 8:30 | Zprávy

Už v sobotu 28. června oficiálně odstartuje v Bohumíně další vodácká sezóna na řece Odře. Od 10 hodin začíná za starým hraničím mostem ve Starém Bohumíně slavnostní odemykání meandrů Odry.

V sobotu vodáci odemknou v Bohumíně řeku Odru
Foto: mesto-bohumin.cz
Popisek: Bohumín

„Sraz všech účastníků odemykání je u nástupního místa pro vodáky od půl desáté. Na vodu vyrazí první lodě o půl hodin později. Čeká nás asi dvouhodinová plavba dlouhá sedm kilometrů nejkrásnějším úsekem Odry přes chráněné meandry. Kdo by otevírání nestihl, má šanci vyrazit na vodu po celé prázdniny až do konce září. Už v neděli totiž opět otevíráme pro veřejnost městskou půjčovnu lodí,“ uvedla za organizátory Mirka Šmídová z organizačního odboru bohumínské radnice. Cílem odemykání Odry je polský Zabelkow za soutokem Odry s Olší. Tady už bude na vodáky čekat tradiční občerstvení, které každoročně připravují polští partneři z Krzyżanowic.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mesto-bohumin.cz

JUDr. Jana Turoňová byl položen dotaz

Komunisti

Vypadáte sympaticky, proč hájíte právě komunisty? A fakt věříte, že když už podruhé dostali stopku, že to není jejich konec u nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň podpoří dotací sportovní akce pro rok 2026

19:44 Plzeň podpoří dotací sportovní akce pro rok 2026

Rada města Plzně schválila vyhlášení dotačního programu na podporu sportovních akcí na území města p…