Valašské Meziříčí: Společně na start se postavilo přes 100 atletů

3. 6. 2020 16:59

Na Mezinárodní den dětí se v pondělí 1. června zapojilo také Valašské Meziříčí do jedinečné akce Spolu na startu s Českým atletickým svazem. Malí sportovci se sešli v areálu místního atletického stadionu, aby po nucené koronavirové pauze změřili své síly.

Valašské Meziříčí: Společně na start se postavilo přes 100 atletů
Foto: Redakce
Popisek: Náměstí ve Valašském Meziříčí
reklama

Záštitu nad kláním převzal atletický klub TJ Valašské Meziříčí ve spolupráci se Střediskem volného času Domeček Valašské Meziříčí. Společnými silami se tak zapojily do akce Spolu na startu, kterou Český atletický svaz zahájil letošní venkovní sezonu. „Mítink pořádalo současně 173 oddílů napříč celou Českou republikou. V areálu atletického stadionu Valašské Meziříčí se na start postavilo přes 100 dětí od atletických školiček až po dorostence a juniory,“ uvedla Zuzana Hadašová, trenérka valašskomeziříčského klubu. Malí sportovci zápolili v bězích na 50, 60, 100 a 200 metrů.

„Jsem moc ráda, že děti a mládež mají po nucené pauze způsobené koronavirem konečně možnost aktivně sportovat. Akce Spolu na startu, která proběhla symbolicky na Mezinárodní den dětí, ukázala, že už se na tuto příležitost všichni moc těšili. Malí sportovci předváděli krásné výkony, za něž byli po zásluze odměněni,“ shrnula místostarostka Zdislava Odstrčilová, která klání také zahájila.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český Těšín: První etapa bourání mostních opěr na obchvatu skončila

12:03 Český Těšín: První etapa bourání mostních opěr na obchvatu skončila

Skončila demolice opěr přemostění ulice Hřbitovní v Českém Těšíně, na obchvatu města spojujícím mezi…