Varnsdorf: Rekreační areál na Mašíňáku nabízí další novinky

10.07.2024 10:28 | Tisková zpráva

Varnsdorf pokračuje ve zvelebování rybníku Mašíňák a jeho blízkého okolí, nově si přijdou na své sportovci. Na hladině rybníku pro plavce přibyl ponton.

Varnsdorf: Rekreační areál na Mašíňáku nabízí další novinky
Foto: Varnsdorf
Popisek: Varnsdorf

Přesně před rokem spustilo město novinku v nabídce turistických atrakcí na Mašíňáku, a to formou tří lodiček, které je možné si k plavbě po hladině zapůjčit i letos. V letošním roce přibyly další novinky. „Nechali jsme nainstalovat nový workout/fitness koutek, kde je možné se nejen protáhnout, zacvičit si, ale také si zahrát stolní tenis. Během měsíce se ještě doplní dva posilovací stroje, které neměl dodavatel skladem,“ vysvětluje místostarosta města Jiří Sucharda.

Další novinkou jsou dva pozinkované pontony s přírodní dřevěnou palubou a nerezovými schůdky. „Promptní dovoz zajistila místní společnost Noprosu. Zbytek akce včetně instalace na vodní hladinu zajistili místní dobrovolní hasiči. Všem patří obrovské díky,“ dodal místostarosta a pokračoval: „Zhruba hodinu po zprovoznění si ponton užívala řada plavců. Věříme, že se novinky lidem budou líbit.“

V zadní části areálu se v nejbližší době také obnoví bývalé beachvolejbalové hřiště.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Spokojenost???

Dobrý den, pane vícepremiére, chci se zeptat: 1) Zda jste spokojen s dosavadním působení ve vládě? 2) v mainstreamovych médiích (nebudu jmenovat) vyšel článek, že zakládající člen pirátské strany opouští Vaší stranu, převážně z důvodu, že Vám jde pouze o omlouvám se za tento náš "vesnický" výraz o...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Lidí bez domova nepřibývá. Nástroje k řešení problematických lokalit jsou však omezené

16:31 Olomouc: Lidí bez domova nepřibývá. Nástroje k řešení problematických lokalit jsou však omezené

Na sociálních sítích se v posledních dnech objevila řada příspěvků o lidech bez domova, kteří posedá…