Velký ANTIKVARIÁT přímo na náměstí TGM v Bohumíně

20.07.2015 9:16 | Zprávy

Náměstí plné stolů s knihami. Tak bude vypadat ve středu 22.7. nám. T.G.Masaryka v Bohumíně. Velký antikvariát se zde bude konat od od 10 do 16 hodin.

Velký ANTIKVARIÁT přímo na náměstí TGM v Bohumíně
Foto: mesto-bohumin.cz
Popisek: Bohumín

"Kdo má knížky, které již nepotřebuje a rád by je předal dalším čtenářům, může je na náměstí během akce přinést, dostane zde zdarma stůl a může je prodat kolemjdoucím. Kdo má nadbytečné knihy, a prodejem se nechce zdržovat, může je položit na označený stůl, na kterém budou knihy, které chtějí jejich majitelé prostě darovat ostatním lidem z Bohumína a okolí," řekl ředitel K3 Bohumín Karel Balcar s tím, že se do akce zapojí i městská knihovna.

Podle vedoucí knihovny Magdalény Jedzokové bude na akci knihovna nabízet přibližně 2000 vyřazených knih všech žánrů, včetně dětských, vše za symbolické ceny 5 až 10 korun, najdou se zde ale také knihy třeba jen za korunu nebo dvě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Multifunkční hala pro tisíce lidí na Dukle

22:09 Pardubice: Multifunkční hala pro tisíce lidí na Dukle

Město má v rukou pravomocné stavební povolení na výstavbu nové multifunkční haly v areálu Dukla spor…