Veselí nad Moravou: Sídliště Hutník čeká další etapa revitalizace, přibudou také podzemní kontejnery

30.06.2020 21:49 | Zprávy
autor: PV

Během měsíce června se rozběhne další etapa revitalizace Hutníku, konkrétně v lokalitě kolem dvanáctipatrových bytových domů.

Veselí nad Moravou: Sídliště Hutník čeká další etapa revitalizace, přibudou také podzemní kontejnery
Foto: Veselí nad Moravou
Popisek: Město Veselí nad Moravou

Veselí nad Moravou čekají další revitalizace na sídlišti Hutník, konkrétně u dvanáctipatrových bytových domů. Rekonstruovat se zde budou stávající parkovací stání a rovněž se vytvoří parkovací stání nová. Obnovy se dočkají také chodníky a místní komunikace. Obyvatelé se mohou těšit také na nové osvětlení, mobiliář a veřejnou zeleň. Práce budou prováděny firmou RYBÁRIK, s. r. o.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Babiš a dotace

Proč řešíte, že Babiš nebude dostávat dotace od EU? Neměl byste být spíš rád jako jeho oponent? Navíc na nás občany to přeci nemá žádný vliv nebo snad jo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Viděli dítě v nebezpečí, neváhali a zorganizovali pomoc

7:27 Plzeň: Viděli dítě v nebezpečí, neváhali a zorganizovali pomoc

Všimli si batolete, které se naklánělo z parapetu ve druhém patře panelového domu, a okamžitě jednal…