Vítkov: Město chystá rekonstrukci mostu i zatrubnění potoku Čermná

26.01.2021 21:49 | Zprávy
autor: PV

Městský úřad ve Vítkově oznamuje, že se připravuje rekonstrukce mostu ve Švermově ulici v místě křižovatky s Oderskou ulicí.

Vítkov: Město chystá rekonstrukci mostu i zatrubnění potoku Čermná
Foto: ROP Moravskoslezsko
Popisek: Opravený kostel ve Vítkově.

Součástí stavby rovněž bude rekonstrukce zatrubnění potoku Čermná, v úseku současného parkoviště u prodejny instalačního materiálu.

Práce budou rozděleny do etap. Jejich zahájení se předpokládá  15. 2. 2021, ukončení pak 7. 10. 2021.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Podle vás větrné elektrárny zavání dalším solárním tunelem - možná

Jak je ale možné, že je to možné? Proč legislativa nefunguje tak, aby k tunelům nedocházelo? Stejně tak je to s korupcí. Ničemu nejde zabránit asi zcela, ale přeci něco dělat můžete. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Na Točně roste nové sportoviště

13:44 Jihlava: Na Točně roste nové sportoviště

Jihlava pokračuje v modernizaci sportovišť. V části města Bedřichov vzniká nový areál s fotbalovým h…