Nadační fond pro rozvoj vsetínské porodnice přišel s nápadem prodeje vánočních baněk před třemi lety. Prvním rokem stovky vánočních stromků v celém regionu ozdobily baňky miminek v růžové a modré barevnosti, vloni koťátka. Letos se porodníci vrátili opět k dětským motivům. „Jen miminka trochu povyrostla a jsou z nich batolata,“ dodává s úsměvem zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení Vsetínské nemocnice MUDr. Martin Janáč s poděkování všem, kteří se do benefičních aktivit zapojují. Připomenul, že baňky i pivo vznikají přímo ve Vsetíně.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


