Vsetín: Cyklostezka Bečva zahájí sezonu už v sobotu

26.4.2011 7:33 dop.

Otevírání sezony na cyklostezce Bečva se blíží. Cyklisté od Hranic až po Velké Karlovice šlápnou do pedálů už příští sobotu 30. dubna.

Vsetín: Cyklostezka Bečva zahájí sezonu už v sobotu

Pro ty, kteří nebudou mít na projížďku chuť, je připravena přehlídka veteránů u městských lázní. Odpolední doprovodný program pokračuje u zimního stadionu Na Lapači.

U Splavu ve vsetínské části Ohrada bude živo už od 9 hodin. Hromadné šlápnutí do pedálů za účasti představitelů města je plánováno na 10 hodin. Pojede se proti proudu Bečvy směrem do Velkých Karlovic.

Na trase cyklostezky budou dvě stanoviště. První bude na Kolibě U Splavu v obci Hovězí, kde každý účastník akce dostane drobné občerstvení. Méně zdatní cyklisté nebo rodiny s dětmi, jež nebudou chtít v jízdě pokračovat, se mohou vrátit zpět do Vsetína. Pro zdatnější cyklisty bude k dispozici druhé stanoviště ve Velkých Karlovicích (v IC v Karlovském Muzeu).

Pro ty, kteří chtějí strávit sobotní dopoledne jinak než jízdou na kole, je připraven zábavný program u městských lázní. Mezi půl 11 a 12 hodinou mohou obdivovat veterány AutoKlubu Rožnov pod Radhoštěm, kterých by se mělo na parkovišti vystřídat přibližně čtyřicet. Přehlídku bude komentovat moderátor rádia Valašsko. Akce pokračuje od 12 hodin u zimního stadionu Na Lapači, kde se konají Pivní slavnosti.

Mediálními partnery akce Otvírání sezony na cyklostezce Bečva ve Vsetíně jsou Vsetínské noviny, Valašský deník, Týdeník Jalovec, Český rozhlas, Rádio Valašsko, TV Beskyd a Valašské internetové noviny.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mestovsetin.cz

Ing. Jozef Síkela byl položen dotaz

Zákaz spalovacích motorů

Co jste jako ministr průmyslu udělal nebo v nejbližší době, například během našeho předsednictví, uděláte pro zrušení nebo přinejmenším odálení zákazu spalovacích motorů? Nebo už připravujete nějaké dotace pro lidi, aby si mohli elktoauta pořídit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Opava: Kulturní organizace OKO nabízí červenec, plný pohody

21:23 Opava: Kulturní organizace OKO nabízí červenec, plný pohody

V červenci v Opavské kulturní organizaci pokračují páteční letní party s názvem Léto na terase. Vyzd…