Vsetín: Město připravilo náhradní program pro žáky stávkujících škol

05.11.2019 21:10 | Zprávy
autor: PV

Do zítřejší stávky škol se zapojily základní školy Rokytnice a Trávníky a budou tedy uzavřeny. Město Vsetín a Alcedo připravilo pro děti 1. až 4. tříd těchto škol v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání Vsetínsko II. vzdělávací akci Den gramotností s Alcedem. Dle posledních informací mohou rodiče ve středu ráno zavést do Alceda i děti bez předběžného přihlášení.

Vsetín: Město připravilo náhradní program pro žáky stávkujících škol
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Ve středu 6. listopadu 2019 zůstanou zavřené dveře ZŠ Rokytnice a ZŠ Trávníky. „Město operativně nenadálou situaci řeší, proto zařídilo, že mohou rodiče malých dětí od prvního do čtvrtého ročníku využít náhradní program v Alcedu na Rybníkách v sousedství Střední odborné školy Josefa Sousedíka, která pro účastníky uvaří oběd,“ vysvětluje místostarosta pro oblast školství Tomáš Pifka s tím, že v době od 7:30 do 13:30 hodin je tým lektorů Alceda připraven věnovat tento den až stovce žáků, o které by se rodiče z pracovních důvodů nemohli jinak postarat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Berkovcová byl položen dotaz

V4

Opravdu má V4 dnes ještě nějaký význam? A proč se vlastně nikdy nerozšířila o další státy, jako třeba Rakousko nebo Německo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opava: Prostor za Slezankou vydává svá tajemství

22:09 Opava: Prostor za Slezankou vydává svá tajemství

S velkým očekáváním i nadějí byl na začátku května zahájen zjišťovací záchranný archeologický výzkum…