Vsetín: Na Semetínském střiku se prosadili i místní hasiči

19.08.2019 7:33

Na začátku srpna se v Semetíně uskutečnil již 19. ročník pohárové hasičské soutěže Semetínský střik organizovaný místním sborem dobrovolných hasičů.

Vsetín: Na Semetínském střiku se prosadili i místní hasiči
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Dopolední část patřila dětské soutěži, které se zúčastnilo celkem 38 družstev. Soutěžící družstva absolvovala požární útoky a štafety dvojic. Tato soutěž se započítává do okresní soutěže hry Plamen, které se dětské týmy účastní celoročně.

První místo v kategorii mladších žáků obsadila Prostřední Bečva, za kterou následovaly druhý Semetín (na snímku) a třetí Hovězí. Ve starších žácích si pohár a ocenění za první místo odvezla Oznice, za druhé místo Prostřední Bečva a za třetí místo Hutisko-Solanec.

Odpoledne navazovala soutěž pro dospělé v požárním útoku, do které se zapojilo celkem 19 soutěžních týmů v kategoriích ženy, muži a muži nad 35 let. Prvenství mezi ženami patří Rokytnici, mezi muži Podolí a mezi muži nad 35 Velkým Karlovicím.

„Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci závodů, protože připravit takovouto akci a zázemí zhruba pro 550 závodníků není jednoduché. Všem patří ještě jednou velký dík,“ vzkázali pořadatelé.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihlava: Podobu nové arény zpracovalo šest architektů

21:20 Jihlava: Podobu nové arény zpracovalo šest architektů

Výsledky architektonické soutěže budou představeny 2. října.