Vsetín: Na provoz stanice dá město tři sta tisíc profesionálním hasičům

15.02.2019 7:34 | Zprávy
autor: PV

Vsetínští zastupitelé na svém posledním zasedání schválili poskytnutí dotace Hasičskému záchrannému sboru Zlínského kraje na provoz jeho požární stanice na Vsetíně.

Vsetín: Na provoz stanice dá město tři sta tisíc profesionálním hasičům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Podle zákona o požární ochraně je město povinno přispívat na provoz a vybavení profesionálních hasičů. Částka 250 tisíc korun je určena na investice a 50 tisíc korun na provoz požární stanice Vsetín.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete zjišťovat podrobnosti?

Myslím o tom převozu zlata a peněz partou Ukrajinců? Jak se k nim dostali? Co s nima měli v plánu? Opravdu by mě to zajímalo. Můžete jako politik zjistit víc? Určitě máte přístup k více informacím než my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Poliklinika Modrá hvězda získala novou střechu

13:43 Mladá Boleslav: Poliklinika Modrá hvězda získala novou střechu

Po skončení zimního období umožnily příznivé klimatické podmínky zahájit výměnu střešní krytiny na o…