„Stěhování do nově opravených bytů jsme přibližně o dva týdny posunuli kvůli pandemii koronaviru. Zahájeno bylo hned v pondělí po ukončení nouzového stavu. Stěhovali se čtyři senioři do čtyřech opravených bytů. Vše realizovala profesionální firma za dodržení všech hygienických opatření,“ vysvětlila místostarostka pro sociální oblast města Simona Hlaváčová s tím, že nově uvolněné byty projdou taktéž rekonstrukcí a novým nájemníkům by měly sloužit od konce letošního léta.
„V letošním roce plánujeme zrekonstruovat celkem 9 bytů se zvláštním určením, rekonstrukce vyjdou městskou kasu na více než 4 miliony korun bez DPH,“ vysvětlil starosta Jiří Růžička.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV