Vsetínský web usiluje o Zlatý erb

21.02.2011 9:49 | Zprávy

Město Vsetín i letos přihlásilo své internetové stránky do krajského kola 13. ročníku soutěže Zlatý erb. Soutěž, ve které se Vsetín v uplynulých letech umísťoval na předních příčkách, vyhlašuje Zlínský kraj ve spolupráci se stejnojmenným občanským sdružením.

Vsetínský web usiluje o Zlatý erb

Svůj hlas můžete vsetínskému webu dát i vy, a to prostřednictvím ikonky umístěné na titulní stránce webu www.mestovsetin.cz.

Město Vsetín i letos přihlásilo své internetové stránky do krajského kola 13. ročníku soutěže Zlatý erb. Soutěž, ve které se Vsetín v uplynulých letech umísťoval na předních příčkách, vyhlašuje Zlínský kraj ve spolupráci se stejnojmenným občanským sdružením. Svůj hlas můžete vsetínskému webu dát i vy, a to prostřednictvím ikonky umístěné na titulní stránce webu www.mestovsetin.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mestovsetin.cz

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Česká koruna

Když se ukotví česká koruna v Ústavě, chápu to správně, že pak nikdy nebudeme moc přijmout Euro nebo že by se dalo platit Korunou i Eurem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Od listopadu funguje ve městě systém sdílených aut

13:43 Jihlava: Od listopadu funguje ve městě systém sdílených aut

Obyvatelé Jihlavy mají nově možnost sednout za volant kdykoli potřebují, bez nutnosti vlastnit auto.…