Vysoká škola logistiky otevře v Písku bakalářské studium

29.02.2016 14:15 | Zprávy

Vysoká škola logistiky o.p.s., neuniverzitní soukromá vysoká škola, která jako jediná v České republice nabízí bakalářské vzdělávání ve studijním programu Logistika, akreditované pod skupinou technické vědy, má záměr zahájit vzdělávání v edukačním centru v Písku.

Vysoká škola logistiky otevře v Písku bakalářské studium
Foto: Archiv
Popisek: Město Písek

„Záměr vyučovat bakalářský studijní program v Písku vychází z dlouhodobé strategie školy zaměřené na spolupráci s praxí a poptávce po tomto technickém vzdělávání v daných regionech,“ říká Ivan Barančík, rektor Vysoké školy logistiky o.p.s. v Přerově.

Ve městě Písek Vysoká škola logistiky o.p.s. navazuje spolupráci s Technologickým centrem Písek s.r.o., v jehož objektech bude realizována výuka kombinovanou formou. Technologického centrum Písek s.r.o. pronajme vysoké škole učebny s moderním vybavením a příjemným zázemím pro studenty i přednášející.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Nová základna záchranky v Bystrci nejpozději do deseti let

16:21 Brno: Nová základna záchranky v Bystrci nejpozději do deseti let

Za zhruba 35 tisíci lidmi, žijícími v Bystrci, Žebětíně a Komíně, bude záchranka vyjíždět z nové zák…