Vysoké Mýto: Základní umělecká škola získala nový klavír

28.11.2020 18:05 | Zprávy
autor: PV

Vysokomýtská základní umělecká škola převezme nový klavír značky Petrof, který ji na základě výsledků grantové výzvy Piana do škol věnuje Nadace Karel Komárek Family Foundation.

Vysoké Mýto: Základní umělecká škola získala nový klavír
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Vysoké Mýto má údajně největší čtvercové náměstí v Česku

„Radostnou zprávu jsme se dozvěděli ve středu 24. listopadu z on-line tiskové konference,“ řekla ředitelka Iva Vrátilová a dodala: „Nástroj je pro naši školu obrovským přínosem, bude sloužit dětem, ale i pedagogům v jejich umělecké práci. Jsme velmi vděčni!“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Podle vás větrné elektrárny zavání dalším solárním tunelem - možná

Jak je ale možné, že je to možné? Proč legislativa nefunguje tak, aby k tunelům nedocházelo? Stejně tak je to s korupcí. Ničemu nejde zabránit asi zcela, ale přeci něco dělat můžete. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

22:05 Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

Zastupitelé projednali nabídku státního podniku Česká pošta na odkup dvou budov po zrušených pobočká…