"Jen málokdy se mi naskytne příležitost, abych na radnici přivítal žáky přímo z partnerského města. V případě Augsburgu jsem tomu obzvlášť rád, protože mi přijde, že jde o partnerství nejsilnější. Jsem velmi rád, že se oběma školám podařilo navázat úzké přátelství a je dost možné, že mezi augsburskými dětmi jsou potomci bývalých libereckých občanů. Pokud je tomu tak, tak bych si přál, aby se tu cítili jako doma. Protože Liberec je krásný i díky přičinění jejich předků," konstatoval náměstek primátora pro kulturu, školství, sociální věci a cestovní ruch Ivan Langr.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


