Žatec: Starosta a zástupci chmelařů jednali s ministrem zemědělství

04.02.2025 16:46 | Tisková zpráva
autor: PV

Setkání na téma další spolupráce ohledně propagace chmelařské tradice na Žatecku proběhlo minulý týden v Praze, kde žatečtí chmelaři a starosta města Radim Laibl jednali s ministrem zemědělství Markem Výborným.

Žatec: Starosta a zástupci chmelařů jednali s ministrem zemědělství
Foto: wikipedia
Popisek: Žatec.

„Tématem schůzky byla obecně společná propagace turismu na Žatecku a konkrétně jsme jednali o vizi, že by v Žatci mohlo časem vzniknout detašované pracoviště Národního zemědělského muzea,“ popsal schůzku starosta Radim Laibl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Proč fandíte Orbánovi?

Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Výstavba třípodlažního parkovacího domu Rožberk začne už příští měsíc

22:09 Hradec Králové: Výstavba třípodlažního parkovacího domu Rožberk začne už příští měsíc

Přehlednost v parkování a více míst pro rezidenty má přinést parkovací dům Rožberk v Jižní ulici na …