Zlín: Anglické dvorky divadla jsou už opraveny

29.10.2011 7:25 | Zprávy

Třetí a závěrečná etapa obnovy anglických dvorků kolem budovy Městského divadla Zlín byla dokončena.

Zlín: Anglické dvorky divadla jsou už opraveny
Foto: zlin.eu
Popisek: Letecký pohled na centrum města Zlín

Práce na obnově památkově chráněného objektu v Městské památkové zóně Zlín byly spolufinancovány z Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón Ministerstva kultury ČR prostřednictvím Zlínského kraje.
Na obnovu kulturních památek v městské památkové zóně byla Ministerstvem kultury vyčleněna částka 630 tisíc korun. Město Zlín využilo z rezervovaných peněz částku 598.535,- Kč, protože po realizované veřejné soutěži na provedení závěrečné etapy obnovy anglických dvorků kolem budovy Městského divadla Zlín, byly práce provedeny za nabídnutou cenu 1.197.071 Kč. Protože příspěvek na obnovu památkových hodnot má pokrýt zvýšené náklady vlastníka na obnovu a údržbu památkově chráněných objektů, je povinný podíl vlastníka budovy 50 %.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Zlin.eu

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vylučujeme spolupráci s ANO, SPD a extremisty

A s ODS, kterou po vašem odchodu z vlády a vůbec po tom, jak se k vám Fiala zachoval spolupráci nevylučujete? Je teda pravda, že jste ODS kritizovali už kdysi a pak jste se s ní spřáhli, tak já nevím, jak vám rozumět?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náchod: Výstavba optické sítě na sídlišti u nemocnice

10:46 Náchod: Výstavba optické sítě na sídlišti u nemocnice

Od 8. 9. do 31. 10. 2025 bude z důvodu rekonstrukce a výstavby optické sítě omezen provoz na sídlišt…