Zlín: Autobusy v Malenovicích dočasně vynechají zastávku Sokolovská

18.02.2021 15:03 | Zprávy

Z důvodu stavebních prací v ulici B. Smetany ve Zlíně-Malenovicích bude po dobu pěti dnů částečně změněna trasa autobusové linky MHD č. 51. Ve dnech 22. – 26. února 2021 nebude obsluhována zastávka Sokolovská.

Zlín: Autobusy v Malenovicích dočasně vynechají zastávku Sokolovská
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Od pondělí 22. února bude v ulici B. Smetany ve Zlíně-Malenovicích probíhat oprava plynovodní přípojky a ulice bude do 26. února pro průjezd autobusů MHD uzavřena. Autobusy linky č. 51, která je tudy vedena, budou dočasně odkloněny na výlukovou trasu přes ulici Zabrání a Jarolímkovo náměstí a na standardní trasu se napojí na zastávce Malenovice-hřiště. Linka 51 tak vynechá zastávku Sokolovská. Časy odjezdů se nezmění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

ČT

Jak byste chtěli řešit financování ČT? Pokud to bude z rozpočtu, nebude to prašť jako uhoď? PS: Vím, že nejste poslankyně, ale ptám se vás, protože jste o poplatcích sama začala mluvit (četla jsem váš článek)

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Bývalá Vrbenského kasárna se mění na Archu

10:23 Hradec Králové: Bývalá Vrbenského kasárna se mění na Archu

Královéhradecký kraj dokončil stavební práce na rozsáhlé revitalizaci objektu bývalých Vrbenského ka…