Zlín: Radní a lidé z místních částí se letos potkají sedmkrát

15.02.2016 8:33 | Zprávy
autor: PV

Celkem sedmkrát se letos potkají radní s obyvateli místních částí a lokalit města Zlína na veřejných setkáních. K prvnímu dojde v pondělí 21. března v 18 hodin v Loukách, kde bude na dotazy odpovídat Jana Bazelová.

Zlín: Radní a lidé z místních částí se letos potkají sedmkrát
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Těmto setkáním přikládá vedení radnice značnou důležitost. „Je to pro nás zpětná vazba. Na místě a o od místních si vyslechneme, co je trápí, co máme zlepšit a co je potřeba udělat. Těch podnětů je vždy hodně,“ sdělil primátor Miroslav Adámek

Vedle členů rady města se setkání účastní také zástupci odborů a oddělení magistrátu a komisí daných místních částí.

Zápisy z předchozích veřejných setkání naleznou občané na www.zlin.eu/mistnicasti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…