Zlín: Ulice Tyršova v Malenovicích. Vznikne zde i cyklopruh

02.02.2016 6:31 | Zprávy
autor: PV

Frekventovaná ulice Tyršova v Malenovicích se letos dočká rekonstrukce. Práce začnou nejpozději v květnu a potrvají do listopadu, náklady přesáhnou 10 milionů korun.

Zlín: Ulice Tyršova v Malenovicích. Vznikne zde i cyklopruh
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Projekt naváže na loni dokončenou opravu ulice J. Staši. Spravovat se bude úsek od sokolovny po křižovatku s ulicí Husovou, tedy asi 600 metrů. „Cílem je, aby byl průjezd ulicí Tyršova bezpečnější a komfortnější. A to i pro cyklisty, pro které zbudujeme metr široký cyklopruh, po kterém budou moci jezdit v obou směrech. Pro motoristy zůstane ulice Tyršova nadále jednosměrná,“ upřesnil radní Josef Novák, do jehož kompetencí patří doprava.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec: Město ušetřilo za veřejné zakázky téměř půl miliardy

13:05 Liberec: Město ušetřilo za veřejné zakázky téměř půl miliardy

Téměř půl miliardy korun ušetřil Liberec za veřejné zakázky, které za poslední tři roky soutěžil v r…