Zlín hledá své anděly

19.08.2019 12:13

Pět osobností působících v oblasti sociálních služeb letos získá titul Zlínský anděl 2019. O tom, kteří pracovníci to budou rozhodne veřejnost svými návrhy. Nominace probíhá do 30. září.

Zlín hledá své anděly
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Na titul Zlínský anděl 2019 může kdokoliv z řad veřejnosti nominovat sociální pracovníky nebo pracovníky v sociálních službách, z organizací pak každého zasloužilého zaměstnance. V tomto případě není nutné se přísně držet profese dle zákona o sociálních službách.

Nominace musí obsahovat jméno a příjmení kandidáta, kontakt na něj (nejlépe telefonický, popř. e-mailový) a stručný popis jeho zásluh. Je nezbytné připsat, že s předáním těchto údajů pro uvedený účel kandidát souhlasí. Do výběru budou zařazeni kandidáti s trvalým bydlištěm na území statutárního města Zlín nebo ti, kteří působí v některé z organizací na jeho území.

Návrhy přijímá sekretariát Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína sídlící na třídě T. Bati 3792. Kontaktní osobou je Martina Hověžáková, tel. 577 630 801, e-mail ZDE.

Z nominovaných vybere Komise sociální a pro zdravotně postižené Rady města Zlína pět osobností, kterým bude udělen titul Zlínský anděl 2019.

Statutární město Zlín ocení pracovníky z oblasti sociálních služeb, kteří vynikají svým příkladným vztahem ke svému povolání, profesionalitou a obětavostí letos po čtvrté.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Most se představuje turistům na veletrhu v Plzni

13:58 Most se představuje turistům na veletrhu v Plzni

Město Most se prezentuje ve dnech 19. - 21. září na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Plzeňskéh…