Zlín plánuje na podzim výsadbu alejových stromů

15.04.2021 20:51 | Zprávy
autor: PV

Sto dvacet kusů alejových stromů bude na podzim tohoto roku vysazeno na veřejných plochách ve Zlíně. Město Zlín totiž uspělo s žádostí o podporu z Operačního programu Životní prostředí.

Zlín plánuje na podzim výsadbu alejových stromů
Foto: zlin.eu
Popisek: Letecký pohled na centrum města Zlín

Na projekt s názvem „ Zlín – Regenerace zeleně ve Zlíně – II. Etapa“ získá město dotaci, která bude činit šedesát procent z odhadovaných nákladů. Dle projektu činí odhady nákladů přibližně jeden milion korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rudé právo

Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Rekonstrukce podchodu na třídě Karla IV. začne 16. března

13:05 Hradec Králové: Rekonstrukce podchodu na třídě Karla IV. začne 16. března

Jedna z nejfrekventovanějších pěších spojnic mezi hlavním nádražím a centrem města projde modernizac…