„Největší nedostatek nepřítomnosti kamerového systému a tím vzniklému dluhu vůči občanům a jejich důvěře v zajištění jejich bezpečnosti momentálně vidíme na ulicích Dolní Česká a Horní Česká. Ulici Horní a Dolní Česká využívá spousta lidí k přemístění se z náměstí Svobody níže do Znojma stejně tak jako cestu přes Horní náměstí či náměstí Komenské. Ostatní dvě cesty jsou již monitorovány kamerami a tato poslední nám chybí. Navíc o nutnosti vystavit toto místo Městské policii Znojmo na oči svědčí i častý nápad přestupkové činnosti v této lokalitě,“ uvedl ředitel městské policie Znojmo Ivan Budín.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

