Znojmo: Den otevřených dveří radnice zachytila i kamera

14.01.2016 20:15 | Zprávy
autor: PV

Společně s návštěvníky nahlédly na Den otevřených dveří radnice i kamery. Díky tomu je vzpomínkou na čtvrtý ročník této akce nové video se záběry nejen na samotné prostory radnice, které si mohli návštěvníci prohlédnout, ale filmařské oko zavítalo rovněž na obě věže nebo na předávání cen vítězům výtvarné soutěže.

Znojmo: Den otevřených dveří radnice zachytila i kamera
Foto: Znojmo
Popisek: Znojmo

„Po řadě videí, které znázorňují ty hlavní kulturní akce města Znojma, jsme nyní chtěli vytvořit i krátký spot ke dni otevřených dveří. Jedná se charakterově odlišnou akci, ale u lidí se setkává s oblibou. Každoročně nám chodí noví a noví návštěvníci, a to nejen ze Znojma,“ říká starosta Znojma Vlastimil Gabrhel.

Radnice se otevřela veřejnosti 17. Listopadu 2015. Ve vestibulu radnice vítala příchozí cimbálová muzika Denár. Poté následovala prohlídka reprezentativních prostor a kanceláří vedení města. Nahlédnout mohli návštěvníci i do vybraných kronik města a pamětní knihy a prohlídka končila neformální debatou se starostou. Odpoledne proběhlo slavnostní vyhlášení výtvarné soutěže pod názvem Jak sportuje celá rodina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

22:41 Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

Na Krásné louce u Jizery se ve dnech 22. a 23. června uskutečnil druhý ročník preventivní akce Bezpe…