Znojmo: Den sociálních služeb aneb jeden svět pro všechny

27.08.2022 11:38 | Tisková zpráva

Sociální odbor Městského úřadu Znojmo pořádá akci s názvem „Den sociálních služeb aneb jeden svět pro všechny 2022“. Po dvouleté pauze se již po jedenácté na Horním náměstí ve Znojmě představí poskytovatelé sociálních služeb Znojemska. Akce se uskuteční ve středu 14. září 2022 od 10:00 do 17:00 hodin.

Znojmo: Den sociálních služeb aneb jeden svět pro všechny
Foto: Znojmo
Popisek: Znojmo

Smyslem akce je seznámit veřejnost se sociálními službami, které jsou na Znojemsku poskytovány, a zároveň podpořit samotné poskytovatele sociálních služeb a jejich klienty, kteří obohatí program o různá kulturní vystoupení. Těšit se můžete na bubnování dětí z Domova pro matky a otce v tísni Oblastní charity Znojmo nebo na vystoupení Zámecké kapely Zámku Břežany, p. o.  Můžete se vyfotit se zvířátky nebo soutěžit o ceny. Přijďte si vyzkoušet, jak se cítí senior, nevidomý, člověk na vozíčku nebo co prožívá člověk po požití alkoholu či omamné látky.

Anketa

Je finální podoba Síkelova úsporného tarifu dostatečná?

hlasovalo: 17662 lidí

Dnem bude provázet herec a moderátor Miroslav Hrabě. Vstupné je zdarma. Přijďte s námi prožít den plný zážitků a informací z oblasti sociálních služeb. Akci pořádá Město Znojmo - Komunitní plánování sociálních služeb Znojemska odboru sociálního a koná se za podpory pana místostarosty města Znojma MUDr. Pavla Jajtnera.

Více informací ZDE nebo na facebookové stránce „Komunitní plánování sociálních služeb Znojemska“.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

kampaň

Kde máte důkaz, že jsou všichni mimo vás ,,Putinovi užiteční idioti“? Nešíříte náhodu dezinformace, proti kterým paradoxně tak bojujete? A myslíte, že touto negativní kampaní docílíte něčeho pozitivního, třeba zklidnění politické situace v zemi? To je takový problém vést kampaň tak, že budete prezen...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Diskutovali nad možnostmi snížení dopravní zátěže

22:28 Znojmo: Diskutovali nad možnostmi snížení dopravní zátěže

Jak snížit dopravní zátěž ve Znojmě. To bylo hlavní téma diskuze odborníků v Centru Louka.